Over ons

TC Zedelgem is een familiale club met jaarlijks ongeveer 330 leden. Het bestuur van onze club is een goeie mix tussen jong en oud met elk zijn of haar expertise. Hieronder vind je de volledige samenstelling van het team.

Ons team

Marc Schotte

marc@tczedelgem.be
  • Voorzitter
  • Communicatie gemeente & openbare instellingen
  • Opvolgen financiën

Monique Vervaele

monique@tczedelgem.be
  • Ondervoorzitter
  • Jeugdinterclubverantwoordelijke
  • Nieuwe leden & vrijwilligers

Greta David

greta@tczedelgem.be
  • Secretaris
  • Ledenbeheer
  • Opvolging financiën

Matthias Claeys

matthias@tczedelgem.be
  • Interclubverantwoordelijke
  • Clubkampioenschap
  • Interclub

Bram Larock

bram@tczedelgem.be
  • Hoofdtrainer & communicatieverantwoordelijke
  • Jeugdverantwoordelijke
  • Lessen & stages
  • Start to tennis
  • TennisFUN
  • Kidstennis
  • Magazine & Nieuwsbrief
  • Sociale media

Glenn Labens

glenn@tczedelgem.be
  • Boekhouding
  • Budgetten

Wiebe Van Mullem

wiebe@tczedelgem.be
  • Activiteitenverantwoordelijke

Dirk Desouter

dirk@tczedelgem.be
  • Sponsorverantwoordelijke
  • Sponsoring
  • Pers

Justine Baute

justine@tczedelgem.be
  • Administratie