Over ons

TC Zedelgem is een familiale club met jaarlijks ongeveer 330 leden. Het bestuur van onze club is een goeie mix tussen jong en oud met elk zijn of haar expertise. Hieronder vind je de volledige samenstelling van het team.

Ons team

Matthias Claeys

matthias@tczedelgem.be
  • Voorzitter

Bram Larock

bram@tczedelgem.be
  • Ondervoorzitter
  • Hoofdtrainer

Greta David

greta@tczedelgem.be
  • Secretaris

Glenn Labens

glenn@tczedelgem.be
  • Boekhouding

Dirk Desouter

dirk@tczedelgem.be
  • Sponsoring
  • Infrastructuur

Justine Baute

justine@tczedelgem.be
  • Administratie

David Allemeersch

david@tczedelgem.be
  • Competitie

Wiebe Van Mullem

wiebe@tczedelgem.be
  • Activiteiten
  • Vrijwilligers

Monique Vervaele

monique@tczedelgem.be
  • Barverantwoordelijke
  • Jeugdcoördinator

John Genouw

john@tczedelgem.be
  • Communicatie